7-11 Yaş Grubu İçin Online İngilizce Eğitimi

Çocuğunuza erken yaşta kazandıracağınız yeni ve önemli bir becerinin, onun gelecek yaşantısını nasıl olumlu etkileyebileceğini hiç düşündünüz mü? Özellikle İngilizce gibi önemli bir dili çocuğunuzun erken yaşta öğrenmesi onun hem yaşıtlarından bir adım önde olmasına hem de kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlanmasına yardımcı olur. 7-11 yaş grubu çocuklar için İngilizce eğitimi bu yüzden son derece önemli bir konu. Gelin bugünkü yazımızda 7-11 yaş gurubu çocuklar için online İngilizce eğitiminin önemine değinelim.

7-11 Yaş Grubu İngilizce Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

7-11 yaş grubu için verilen İngilizce eğitiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta eğitimin 21. yüzyıl becerilerine uygun bir programda sunulması olmalı. Çocukların çağın gereksinimlerine uygun şekilde becerilerini geliştirmeye yönelik verilen İngilizce eğitimi onların sadece dil öğrenmesini değil eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme, bilgi teknolojilerini kullanma, girişimcilik gibi becerilerini geliştirmesini de sağlar. Zozuq ailesi olarak 7-11 yaş grubu İngilizce eğitiminde dikkat ettiğimiz en önemli konu çocukların İngilizce öğrenirken bir yandan da 21.yüzyıl becerilerinin gelişimlerini sağlamak. 

Zozuq ile 7-11 Yaş Grubu İngilizce Eğitimi

Zozuq 7-11 yaş grubu İngilizce derslerinde çocuklar İngilizce'yi ezber sistemi ile değil deneyimleme, özümseme yöntemleri ile öğrenir. Eğitimlerimizin temeli aktif öğrenme temeline dayalıdır. İngilizce öğretme amaçlı hazırladığımız içerikler ve onlara sunduğumuz etkili öğrenme yöntemleri sayesinde çocuklar İngilizceyi sıkılmadan, keyif alarak ve kendilerini geliştirerek öğrenirler. Çizgi film, İngilizce şarkılar, İngilizce video ve içerikler, İngilizce oyunlar gibi farklı kaynaklardan yararlandığımız 7-11 yaş grubu İngilizce eğitimlerimizde çocuklar derste aktif rol alarak kendilerini geliştirebilir, İngilizce dil pratiği yaparak hem özgüven kazanabilir hem de kısa süre içerisinde daha rahat İngilizce konuşabilir.

Zozuq ile çocuğunuzun kendini en güvende hissettiği yerden, evinden ayrılmasına gerek kalmadan İngilizce eğitimi almasını sağlayabilmeniz mümkün. Zozuq 7-11 yaş grubu online İngilizce kursları sayesinde çocuklarınız çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde yabancı dil eğitimlerini gerçekleştirebilir. Siz de vakit kaybetmeden derslerimize kaydolarak çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini sağlayabilir ve geleceğine önemli bir yatırım yapabilirsiniz.