Çocuğum Zozuq ile Nasıl Yabancı Dil Dersi Alır?

Anne babaların son yıllarda en önem verdikleri konulardan biri çocuklarına erken yaşta dil eğitimi aldırmak. Hem zihinsel faaliyetlerinin daha etkin olması hem de kısa sürede kolay bir şekilde öğrenebiliyor olmaları çocukların küçük yaşta yabancı dil eğitimini daha rahat bir şekilde almalarını sağlıyor. Özellikle okul öncesi yabancı dil eğitimi daha kalıcı olmasının yanı sıra kişisel gelişim açısından da son derece destekleyici. Siz de çocuğunuzun yabancı dil eğitimi almasını istiyor ancak bu konuda kafanızda birtakım sorular barındırıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Zozuq'ta çocuklar için nasıl yabancı dil eğitimi verdiğimizi anlatacak,  çocuklar için yabancı dil kursu detaylarımızı paylaşacağız.

Zozuq ile Çocuklar için Yabancı Dil Kursu

1 . Hangi Yaşlarda Eğitim Alınmalıdır? 

Zozuq çocuklar için yabancı dil kurslarımız için hiçbir yaş ayrımı bulunmamaktadır. Çocuğunuz 4 yaşında da olsa 8 yaşında da olsa, okuma yazma bilmese bile yabancı dil kursuna kaydolabilir. Zozuq'ta her yaşta çocuk için, yaşına ve seviyesine özel bir dil eğitimi mevcuttur. Masal, oyun, çizgi film, şarkı gibi destekleyici unsurlar ile hazırlanan yabancı dil eğitimlerimiz aynı zamanda müfredata uygundur. 

2 . Çocuğum Nasıl Yabancı Dil Eğitimi Alır?

Zozuq çocuklar için yabancı dil dersleri etkileşimli ve pratik yöntemler ile hazırlanmış derslerden oluşur. Kurs kaydından sonra çocuğunuz ve sizin için en uygun saatleri belirlemeniz üzerine dersleriniz sizin istediğiniz gün ve saatlere uygun olarak gerçekleştirilir. Zozuq'tan yabancı dil eğitimi almak için çocuğunuzun evinden ya da kendi ortamından ayrılmasına gerek yoktur. Dilediği an dilediği yerden derslerine katılarak yabancı dil eğitimine devam edebilir.

3 . Ders Sırasında Çocuğumun Yanında Olmam Gerekir mi?

Bu sorunun yanıtı çocuğun yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Çocuğunuz 5 yaşından küçükse ilk derslerinde yanında olmanızı öneriyoruz ancak bir süre sonra 5 yaşından küçük çocuklar için de yanınızda olmanıza gerek kalmayacaktır. 5 yaşından büyük çocuklarda ise başlangıçtan itibaren yanınızda olmanıza gerek yoktur. 

Yabancı dil eğitimi çocuğunuzun geleceği ve gelişimi için çok önemli bir yatırımdır. Çocuğunuz için kaliteli , etkili ve kalıcı bir dil eğitimi planlıyorsanız sizleri de Zozuq ailesine davet ediyoruz.