Çocuklara Yönelik İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce artık herkesin öncelik verdiği gereksinimlerden biri. Özellikle iş dünyasında yer edinmek ve kariyerinde yükselmek isteyen herkesin İngilizce öğrenmesi şart. Bu yüzden birçok aile dünyanın en yaygın konuşulan dili olan İngilizceyi çocuklara erken yaşta öğretebilmek konusunda bilinçli davranıyor ve onlara çocuklar için online İngilizce eğitimi sağlıyor. Çocuklara yönelik İngilizce konuşma kursu programları doğru eğitim ve yöntemlerle çok daha kolay olabileceği için siz de çocuğunuzun erken yaşta dil öğrenerek hayata 1-0 önde başlamasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Online İngilizce Kursu

Çocuklar için verdiğimiz online İngilizce kursları onların gelişiminde ve eğitim süreçlerinde önemli faydalar sunar. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek:

Çok yorulmadan ve eğlenerek, oyun ve masallarla dil eğitimi almalarını sağlar,
Çocukların zihinsel faaliyetlerini güçlendirir, hafızalarını geliştirir,
Okul hayatına hazırlar, eğitim süreçlerine diğer çocuklardan önde başlamalarına yardımcı olur,
Sosyalleşmelerini kolaylaştırır, başkalarıyla konuşmaktan çekinmelerini önler,
Özgüvenlerini artırır, 
Diğer ders ve sınavlarda daha başarılı olmalarını sağlar,
Matematiksel ve bilimsel kabiliyeti geliştirir,
Vizyoner olmalarını sağlar, diğer kültürleri ve insanların yaşayış biçimlerini anlamalarını kolaylaştırır.

İngilizceyi Çocuklara Zozuq ile Sevdirin!

Zozuq ailesi olarak çocuklar için hazırladığımız İngilizce programlarında teknolojinin sunduğu avantajları kullanmakla birlikte bir yandan da çocukların İngilizceden keyif alabilmesi için doğaçlama masallardan, oyun ve çizgi filmlerden yararlanmaktayız. Çocukların İngilizceyi daha kolay anlaması ve öğrenmesini sağlarken aynı zamanda onların yaratıcı karakterlerini geliştirmeyi, zihinsel aktivitelerini hızlandırmayı tüm bunları yaparken de eğlenerek dil eğitiminden keyif almalarını amaçlıyoruz. 

Çocukların algılarının ve öğrenme faaliyetlerinin en aktif olduğu dönemi avantajlı bir şekilde kullanarak onların İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenebilmelerini ve aktif bir şekilde İngilizce konuşabilmelerini sağlamak yetişkinlerin yaşadığı ”anlıyorum ama konuşamıyorum” sendromunu küçük yaşta kırmanın en önemli yollarından biri. 

Siz de çocuğunuzun küçük yaşta İngilizce eğitimi alarak geleceğine yatırım yapmak istiyorsanız Zozuq Çocuklar için İngilizce Kursu programlarımızı inceleyebilirsiniz. Hangi yaş gruplarına hangi eğitim yöntemleri uygulanıyor gibi merak ettiğiniz ve kafanıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.